tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

İstanbul Gümrük Müşavirliği

İstanbul gümrük müşavirliği hizmetleri için Capital Gümrük’le iletişime geçebilirsiniz. İstanbul gümrük müşavirliği; 4458 sayılı Gümrük Kanunu kapsamında hizmet veriyor.

Capital Gümrük; eşyaların ithalat ve ihracat gibi dış ticarete dayalı işlemleri gerçekleştiren bir firmadır. Gümrük müşavirlerimiz, dış ticaret işlemlerinde dolaylı temsilcilik yaparlar. Gümrük müşavirliği; ithalat ya da ihracatı yapılacak eşyaların gümrükçe onaylanması adına birtakım işlemleri gerçekleştirir. İstanbul gümrük müşavirliği hizmetleri; ithalat ve ihracat işlemlerinde eşya ile evrakların hazırlanmasından oluşuyor. Gümrükleme işlemlerinde firmanızın sorun yaşamaması adına müşavirlik hizmeti almanız gerekiyor.

İstanbul Gümrük Müşavirliği Hizmetleri

İstanbul gümrük müşavirliği hizmetleri; ihracat ve ithalat işlemlerinizi güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz. Gümrük hizmetlerimizi sorumluluk çerçevesinde deneyimli personellerimizle gerçekleştiriyoruz. Gümrük müşavirliği hizmetlerini verirken hem maliyet hem de zaman açısından avantaj sahibi olabilirsiniz. Gümrük işlemlerinde rakiplerinizin önüne geçmek adına önemli bir hizmettir.

Gümrük müşavirliği hizmetlerimizi, mevzuata uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman saha personellerimizle gümrük işlemlerinde gerekli olan tüm prosedürleri eksiksiz yerine getiriyoruz. Gümrük müşavirliği hizmetlerimizi şeffaflık ilkesine bağlı olarak yapıyoruz. Capital Gümrük; mevzuattaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine hizmet veriyor. Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Bölgesi’nden çıkan eşya ve araçlarla ilgili kuralları müşavirliğimiz uygular.  Müşavirlik büromuz aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Bölgesi’ne gelen eşya ve araçlarla alakalı prosedürlerinde uygulanmasında rol oynuyor.

İstanbul Gümrük Müşavirliği Ne İş Yapar?

İstanbul gümrük müşavirliği hizmetleri kapsamında firmamız, uluslararası ticarette önemli rol oynuyor. Uluslararası ticaretin konu edildiği tüm eşyaların ithal ve ihracat işlemlerini sorunsuz gerçekleştiriyor. Firmamız kanunlarla hareket etmektedir. Lisanslı bir gümrük müşavirlik firması olan Capital, gümrükleme işlemlerinde hızı ve kaliteyi çok önemsiyor.

Transit, ithalat ve ihracat gibi gümrük işlemlerinde gerekli olan tüm belgeleri sizin yerinize hazırlıyor. Böylelikle firmanız belge hazırlama gibi süreçlerle ilgilenmek zorunda kalmıyor. Capital Gümrük’ün hizmetlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Belgeler hazırlandıktan sonra onların gerekli kurum ile kuruluşlara sunulması,
  • Vergi ödemeleri,
  • Eşyaların muayene edilip sonrasında bilgiler doğrultusunda tarifeye tabii tutulması,
  • Tüm gerekliliklerin belirlenmesi,
  • Gümrük işlemlerinin yakından takibi,
  • Gümrük işlemlerinin tamamlanması,
  • Eşyaların gümrüğe teslim edilmesi ve gümrükten alınması.

Neden İstanbul Gümrük Müşavirliği’nden Hizmet Alınmalı?

İstanbul Gümrük Müşavirliği hizmetleri çok geniş kapsamlıdır. Firmamızdan hizmet alarak; maddi ve manevi anlamda çok avantaj elde edeceksiniz.

İhracat ve ithalatta Gümrük Kanunu tarafından belirtilen belge ve bilgilerin eksiksiz olarak yetkililere sunulması gerekiyor. Tam bu noktada Capital Gümrük’ten danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Capital Gümrük ile iletişime geçerek hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Gümrük işlemleri için istenen belgelerde herhangi bir yanlış ve eksik bilgiler kurumunuzun ceza almasına sebep olur. Alınan cezalar, işletmenizin itibar kaybetmesine de ayrıca neden olur. Gümrük müşavirliği sayesinde tüm ihracat, ithalat işlemlerini kanun kapsamında yerine getirmiş olacaksınız.