tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

Gümrük Müşavirliği Kaç TL

Gümrük müşavirliği kaç TL fiyatları özetlediğimizde ücret tarifesi çeşitli faktörlere göre değişebiliyor. İhracat ve ithalat işlemlerinde değişen fiyatlar alınan hizmete göre değişebilir. Ücretler Resmî Gazete üzerinde bulunan tutarlar göz önüne alınarak gümrük müşavirlik ücretleri uygulanmaktadır. İthalat ve ihracat firmaları, gümrük işlemleri sürecinde yapılabilen tüm işlem, gider kaleminde belirtilen sabit ücretler doğrultusunda ücretlendiriliyor.

Tüm bunlara göre işlem ücretleri de havacılık, karayolu, denizcilik sektörüne göre farklılık gösterebilmektedir. Belirtilen son yönetmenliğe göre farklı hizmetler açısından sürekli danışmanlık noktasında işlem ücreti, hava ve kara yolu ile ithalat ve ihracat için ücret tarifeleri, danışmanlık hizmet ücretleri, belirlenen sayı üzerinde faaliyette bulunan şirketler açısından fiyatlandırmada farklılıklara neden olur.

Gümrük Müşavirliği Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Gümrük müşavirliği fiyatlarına genel olarak baktığımızda iki devlet arasındaki mutabık kalınan miktar üzerinden belirtilen ücretlerin bazı kriterler bulunur. Ürünlerin sevkiyatları, fiyat değişiminde de önemli bir rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra ürün kalitesi ve miktarı da gümrükleme fiyatını etkiliyor. İhraç ürünleri açısından ortalama fiyatlar da her sene belirlenen miktar üzerinden alınabilir.

Gümrük müşavirliği süreçleri tamamen uzman kadro ile yürütülür. Bu anlamda profesyonel destek olarak tüm ithalat ve ihracat sürecinizi sürdürebilirsiniz. Sektörde uzun seneler geçirmiş uzman gümrük müşavirleri ve dinamik müşteri temsilcileriyle tüm gümrük işlemlerinizde sizlere destek sunulmaktadır.

Gümrük Müşavirliği Avantajları

Gümrük müşavirliği gümrük hizmetleri ve dış ticaret konusunda uzman bireylerden verilen hizmetlerdir. İhtiyaç duyduğunuz hizmet ne kadar karışık olursa olsun küresel dış ticaret işlemleri sürecine yönelik olarak ihracat ve ithalat prosedürlerini, size iş yükü bırakmayacak yerine getiriyor ve üstelik profesyonel danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır. Bunun yanı sıra ithalat ve ihracat gümrük süreçleriniz kolaylaşır, müşteriler, ekonomik risklere karşı korunarak teşvik, uygulama hizmetlerinden faydalanmanız sağlanır.

Üstelik gümrük müşavirliği avantajları arasında çeşitli uygulamalarda tüm süreçlerde şeffaf bir şekilde yürütülür ve tüm firmalarda bu anlamda hizmetlerden yararlanabilirler. Karmaşık ve uzmanlık gerektiren tüm projelerinin yönetim aşamasından her sürecinde gümrük müşavirliği hizmetlerinden yararlanabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.