tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

Gümrük müşavirliği İstanbul

Firmanızın dış ticaret işleri için gümrük müşavirliği İstanbul bünyesinde hizmet veren Capital Gümrük’le iletişime geçmeniz gerekiyor.

Gümrük müşavirliği firmamız hizmetlerini gümrüğe ait mevzuata uygun şekilde gerçekleştiriyor. Firmamız birçok ülkeyle dış ticaret ilişkisi olan firmaların danışmanlığını yapıyor. Gümrük müşavirliği İstanbul danışmanlık faaliyetleri içinde Ticaret Bakanlığı tarafından belirtilen prosedürleri yerine getiriyoruz. Dış ticarette yapılması gereken tüm resmi işlemleri firmanız adına eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Gümrük mevzuatı, çok detaydan ve alandan oluşuyor. Onun için uzman kişilerden bu hizmeti almak daha sağlıklı olur. Böylelikle ceza, itibar kaybetme gibi durumlarla karşılaşmamış olacaksınız. Gümrükleme işlemleri asla hata kabul etmez. En küçük hatada firmanız büyük kayıplar yaşar. Capital Gümrük bünyesinde hizmet veren personellerimiz, alanla ilgili eğitim alırlar. Müşavirlerimiz, yasalar çerçevesinde belirlenen özelliklere sahiplerdir.

Gümrük Müşavirliği İstanbul Ne İş Yapar?

Gümrük müşavirliği İstanbul lokasyonunda da Capital Gümrük’ün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ankara ve İstanbul lokasyonlarında hizmet veren Capital Gümrük sayesinde gümrükleme işlemleriniz profesyonel şekilde gerçekleşecek. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hizmetlerini sürdüren firmamız, firmanızın adına tüm gümrük alanlarında hizmet veriyor. Dış ticarette gümrük işlemleri hayati önem taşıyor. Gümrük işlemlerini hem kaliteli hem de hızlı gerçekleştirmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Gümrük müşavirliği İstanbul;

  • Evrak düzenleme,
  • Evrak teslimi,
  • Dış ticaret faturalarının düzenlemesi gibi hizmetleri kapsıyor.

Gümrükleme işlemlerinde resmiyet çok önemlidir. Bu noktada mutlaka Capital Gümrük’le iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Gümrük Müşavirliği İstanbul Firmaları

Gümrük müşavirliği bünyesinde hizmet veren Capital, yasal çerçeve içerisinde hizmetlerini yürütüyor. İhracat ve ithalat işlemlerinin sağlıklı olarak ilerlemesi adına mutlaka gümrük müşavirliği danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Gümrük danışmanlarımız, mevzuatı yakından takip edip güncel haliyle hizmet verirler. Uluslararası ticaret kanunları, çok detaylı ve asla hata kabul etmez. O yüzden her zaman profesyonel yardım almak daha doğru olacaktır. Profesyonel gümrük müşavirliği danışmanlarımızla ceza, ithalat ve ihracat kısıtlama gibi durumlarla karşılaşmamış olacaksınız. Capital Gümrük, beklentilerinize tam anlamıyla yanıt veriyor. Bunun sebebi danışmanlarımız siz değerli müşterileri can kulağıyla dinleyip ona uygun şekilde yasal çerçeve doğrultusunda hizmetlerini şekillendiriyor.

Gümrük müşavirliği İstanbul kentinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, uluslararası faaliyetleri hızlı sürdürmesiyle dikkat çekiyor. Dış ticarete yönelen tüm firmalar, gümrük müşavirlik firmalarıyla mutlaka iletişim kurmalıdır. Dış ticarette ithalat ve ihracatını gerçekleştirecekleri ürünlerin doğru şekilde gümrükleme işlemlerine tabii tutulması ancak müşavirlik firmalarıyla mümkündür. Dış ticaret işlemleri, gümrük müşavirliği İstanbul nezdindeki firmamızla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Gümrükleme işlemlerini hem Türkiye Cumhuriyeti hem de karşıdaki ithalat ve ihracat yapılacak ülkelerin kanunlarına uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Gümrükleme işlemlerinde itibar kaybetme gibi durumlar, işlemlerin yanlış yapılmasıyla alakalı olarak çok olur. Tüm bu kötü durumların önüne geçmek ve pratik çözümler için mutlaka Capital Gümrük’le iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.