tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

Gümrük Müşavirliği Firmaları

En iyi gümrük müşavirliği firmaları arasında yer alan “Capital Gümrük” sayesinde tüm gümrükleme işlemlerinizi sorunsuzca halledebileceksiniz. 
Firmamız tarafından verilen gümrük danışmanlığı hizmetleri sayesinde ithal ve ihracat işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Taşıt, eşya ve ürünlerin ülkeler arası geçişinde birtakım gümrük kuralları belirlenmiştir. Taşıt, eşya ve ürünlerin ülkeye giriş yapabilmesi için o ülkenin gümrük kurallarına uyması gerekiyor. Bu kapsamda Capital Gümrük olarak gerekli tüm izinleri sizin adınıza oluşturup, eşyaların Türkiye’ye girişini sağlıyoruz. 

Capital Gümrük Hizmetleri

Gümrük müşavirliği hizmetleri kapsamında Capital Gümrük’ün iki kategoride çalışmalar yaptığını söyleyebiliriz. Firmamız hem ithal hem de ihracat işlemleriyle alakalı hizmetlere imza atıyor. İhracat işlemlerinde; Türkiye’den başka ülkelere gidecek ürünlerin geçiş izinlerini oluşturuyor. İthalat gümrük işlemlerindeyse; Türkiye’ye giriş yapacak ürünlerin izinlerini ayarlıyor. 
Gümrük müşavirliği firmaları, dış ticarette önemli yere sahipler. Dış ticaretin bel kemiğini oluşturan gümrük müşavirliği firmaları sayesinde ürünlerin Türkiye’ye girişini ve çıkışını kolayca yapabileceksiniz. Firmamız; bilgili ve tecrübeli bir ekipten oluşuyor. Profesyonel lisanslı gümrük müşavirleriyle her zaman müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İşinde başarılı personellerimizle;

 

  • Transit,
  • Ürünlerin ihracatı,
  • İthalat gibi gümrükleme işlemlerini yapıyoruz. 

Gümrükleme işlemlerini gerçekleştirirken hem hızlı hareket ediyoruz hem de müşterilerimize etkili yöntemler sunmaya gayret ediyoruz. Capital Gümrük olarak hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

  • Gerekli olan tüm belgeleri oluşturuyoruz,
  • Belgeleri gerekli olan başta gümrük idareleri olmak üzere tüm kurumlara gönderiyoruz,
  • Ürünlerin muayenesi ile beyanda bulunulmuş bilgilerle tarifeler oluşturuyoruz,
  • Vergi şeklindeki tüm yasal işlemleri yerine getiriyoruz,
  • Gümrükleme standartları doğrultusunda değerlendirme yapıyoruz,
  • Ürünleri belirtilen yere teslim ediyoruz.

İhracat ve İthalat Gümrükleme Hizmetlerimiz

Ankara gümrük firmaları lokasyonunda hizmet veren firmamız; ihracat ve ithalat işlemleri esnasında daima müşterilerinin yanında oluyor. İhracat gümrükleme işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde kalite olarak da hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız. İhracatı gerçekleşen tüm ürünlerin kontrolünü yapıyoruz. Ayrıca ihracatta gerekli olan gümrük beyannamelerini de eksiksiz şekilde hazırlıyoruz. Ürünlerin nakliye işlemleriyle firmamız yakından ilgilenerek herhangi bir problemin ortaya çıkmaması için çalışıyor. Capital Gümrük; tüm ihracat işlemlerini yakından takip edip sizin mağdur olmanızı engelliyor. 
En iyi gümrük müşavirlik firmaları içindeki kurumumuz ihracatın yanı sıra ithalat işlemlerinizi de gerçekleştiriyor. Dış ticarette ithalat işlemi önemli yer tutuyor. Bu nedenle ithalat işlemlerinin titiz şekilde yürütülmesi gerekiyor. 
Firmamızın dikkatli ve özverili çalışmalarıyla ithalat sürecini sağlıklı bir şekilde atlatacaksınız. Firmamız ithalat için gereken tüm belgeleri eksiksiz, prosedürlere uygun hazırlıyoruz. Belgelerin profesyonelce hazırlanmasının ardından onları ilgili kurumlara ulaştırıyor. İthal işlemlerine konu olan tüm ürünlerin kontrolü bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır. Eksik, hatalı ürünlerin olup olmadığı kontrol edilir. O doğrultuda size bilgi verilerek ürünlerin eksiksiz ve hatasız şekilde alınmasını sağlıyoruz. İşlemleri hukuk mevzuatının kurallarına göre yapıyoruz. Özetle, bir gümrük müşavirlik firması olarak ithalat ve ihracat süresince müşterilerimize danışmanlık yaparak prosedürleri onlar için kolaylaştırıyoruz.