tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

En İyi Gümrük Firmaları

En iyi gümrük müşavirliği firmaları kapsamında Capital Gümrük olarak hizmet veriyoruz. Capital gümrük; tüm sektörlerin gümrükleme işlemlerini gerçekleştiriyor. 
Gümrük müşavirliği firması olarak hizmetlerimizi hem yasal hem de etik değerlere bağlı olarak veriyoruz. Güvenilir firma olmanın yanında tedarik zincirlerinin değer kazanması içinde çalışmalar yapıyor. Gümrükleme işlemlerini, yasalara uygun gerçekleştiriyoruz. Gümrükleme işlemlerinin prosedürlere uygun gerçekleşmesi hayati önem taşıyor. Capital Gümrük’te ihracat ve ithalat işlemlerinin tümünü profesyonel gümrük müşavir personelleriyle gerçekleştiriyor. Gümrük müşavirlerimiz, tüm gümrükleme işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştiriyor. O nedenle firmamızla çalıştığınız takdirde zaman konusunda da asla sıkıntı yaşamayacaksınız. En iyi gümrük firmaları içinde yer alan Capital Gümrük’ün teknolojik çözümlere önem vermesi de müşterilerine büyük avantaj sağlıyor. 

Capital Gümrük Hizmetleri

En iyi gümrük firmaları arasındaki Capital Gümrük’ün hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz:

İhracat Hizmetleri

İhracat; bir ülke içerisinde üretimi yapılan ürünün başka ülkelere döviz şeklinde satılmasını ifade ediyor. Dışsatım şeklinde de ifade edilen ihracat işlemleri, belirli prosedürlere göre yapılmaktadır. Capital Gümrük, tüm prosedürleri sizin adınıza eksiksiz ve doğru şekilde yerine getiriyor. İhracat yapılacak ürünlerin kontrolüne kadar tüm süreci yasalar çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. 

İthalat Hizmetleri

Başka ülkelerde üretimi yapılan ürünlerin, Türkiye’den satın alınmasına ithalat adını veriyoruz. Dışalım olarak da adlandırılan ithalat, ihracatın tam tersidir. Dış ticaret verilerinin temelini ithalat oluşturmaktadır. İthalat hizmetleri de tıpkı ihracat gibi prosedürlere göre yapılır. Ürünlerin Türkiye’ye girmesi için yasal ve etik değerlere uygun olması gerekiyor. Ankara gümrük firmaları, ithalata konu olan ürünlerin kontrolünü gerçekleştirerek onların evraklarını yasalara uygun hazırlarlar. 

Karayolu Hizmetleri

Karayolu hizmetlerimizle ürünleri; tam zamanında, güvenli ve istenilen yere teslim ediyoruz. Bu hizmetimiz; ürünleri teslim aldığımız noktadan varış yerine kadar ki süreci kapsıyor. Karayolu hizmetlerimizi; hızlı ve ürünlerin sağlam teslim edileceği şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız hızlı ve güvenli hizmet yanında uygun fiyatlı olmasıyla da dikkat çekiyor. 

Havayolu Hizmetleri

En iyi gümrük müşavirliği firmaları bünyesinde çalışmalarıyla adından söz ettiren Capital Gümrük’ün havayolu hizmetlerinden de çok memnun kalacaksınız. Havayolu hizmetleri; hızlı ve uygun fiyatlı olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Havayolu hizmetleri;

  • Çabuk bozulacak ürünler,
  • Uzun mesafeler,
  • Değerli eşyaların nakli için tercih edilmektedir. 

İthalat ve ihracat için çok tercih edilen bir hizmet modelidir. 

Denizyolu Hizmetleri

En iyi gümrük firmaları olarak denizyolu hizmetlerine de çok önem veriyoruz. Denizyolu gümrükleme işlemlerini; liner ve tramp şeklinde gerçekleştiriyoruz. Denizyolu hizmetinde gerekli olan tüm gümrükleme işlemleri evraklarını sizin yerinize hazırlıyoruz.

Etkili Gümrük Danışmanlığı Hizmetlerimiz

En iyi gümrük firmaları unvanına sahip olan Capital Gümrük’ün çalışma prensibi üç konu üzerinde toplanmıştır. Onları şöyle sıralayabiliriz;

  • Güvenli,
  • Etkili,
  • Hızlı,

Firmamız gümrük işlemlerinin tüm yasal prosedürlerine hakimdir. Bu nedenle de oluşabilecek problemleri çok önceden belirlemektedir. Bunun yanında gerekli aksiyonlar doğrultusunda problemlerin oluşmasını engellemektedir. Gümrük Müşavirliği hizmetimizde özellikle şeffaflık ilkesiyle hareket ediyoruz. Gümrükleme işlemlerinin tüm süreçleriyle ilgili bilgileri müşterilerimizle paylaşıyoruz. Capital Gümrük; entegre sistemleriyle hareket eden bir firmadır. Müşterilerine daima güncel bilgiler vererek  onların da  işleri takip etmesini sağlıyoruz.