tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Navlun Ücreti Ne Demek

Freight Collect veya Freight Prepaid kelimeleri ile ifade edilebilen navlun ücreti taşımacılık sektöründe oldukça önemli olan nakliye bedeli şeklinde açıklanabilmektedir.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Müdürlüğü İhaleleri

Ankara Gümrük Müdürlüğü ihalelerine katılım şartı nedir, nasıl katılınır, ihalelerde ne gibi ürünlerin satışı yapılabilir gibi tüm sorularınızın yanıtlarını yazımız içerisinde kolaylıkla bulacaksınız.

Devamını Oku

Capital Trans Supply Chain Uus. Dan. firmamız ile C.V.S. Global firması birleşme kahvaltısı

Capital Trans Supply Chain Uus. Dan. firmamız ile C.V.S. Global firması birleşme kahvaltısı

Devamını Oku

YDG Dahil Ne Demek

Ticari faaliyetlerde taraflar arasında gerçekleştirilecek anlaşmalara göre dahil veya hariç kavramları ön planda olacaktır. YDG dahil verilen fiyat tekliflerinde bedeli ödeyeceğiniz tarafın siz olduğunu işaret etmektedir.

Devamını Oku

Konşimento Nedir Ne İşe Yarar

Taşımacılık ve Yurtdışı ithalat ihracat hizmetlerinde ön plana çıkmakta olan Koşimento nedir ne işe yarar gerekli midir gibi tüm sorularınızın cevaplarını yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Firmaları

En doğru şekilde ithalat ve ihracat yapabilmek, tüm mevzuata uygun şekilde ticaretinizi yürütebilmek adına Ankara gümrük firmaları arasında yer alan Capital Gümrük Müşavirliği firmamız ile çalışabilirsiniz.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Müşavirliği

Ankara gümrük müşavirliği değişen gümrük mevzuatları ile ilgili bu sektörde iş yapan birçok kişiye danışmanlık ve bilgi hizmeti vermekle sorumlu firmalardır.

Devamını Oku

Ankara Gümrük Danışmanlık Şirketleri

Ankara gümrük danışmanlık şirketleri sayesinde dış ve iç ticaretiniz sırasında prosedürlere takılmadan sizin yerinize evrak işleriniz hallolur ve ticaretiniz esnasında kazanç kaybı yaşamadan kar etmenin keyfini çıkarırsınız.

Devamını Oku