tr-flag
en-flag
ru-flag
ar-flag
de-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedirBize Sorun

Ankara Gümrük Müşaviri

Ankara gümrük müşavirliği firmaları arasında hizmet veren Capital Gümrük’le iletişime geçerek dış ticarete dayalı tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Günümüzde teknolojinin hızlı gelişmesiyle birlikte güven ve hız konusu çok önemli hale gelmiştir. Özellikle ithalat ve ihracat işlemlerinde güven, hız gibi konular hayati önem taşımaya başlamıştır. Gümrük işlemlerinde zaman kavramına çok dikkat edilmesi gerekiyor.  O bakımdan Ankara gümrük müşaviri hizmeti verecek firmayı seçerken detaylı incelemeniz gerekiyor. Capital Gümrük, Ankara lokasyonunda kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir. Ankara gümrük müşavirleri içerisinde benimsediği hizmet politikasıyla daima müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Gerekli ve kaliteli hem teknik hem de araç donanımlarına sahip bir firma olduğumuzu söyleyebiliriz. Müşterilerimizin bizden talepleri doğrultusunda bütün evrak ve iş sirkülasyonlarını sağlayan firma özelliğine sahibiz.

Ankara Gümrük Müşaviri Firmaları İlkeleri

Ankara gümrük müşavirliği firmaları içerisinde hizmet veren Capital, bazı ilkeler benimsemiştir. Capital Gümrük benimsediği bu ilkeler kapsamında gümrükleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. O ilkeleri şöyle sıralayabiliriz:

Çevreci Politika

Ankara gümrük müşaviri firması olarak faaliyetlerimizi, çevreci politika kapsamında yürütüyoruz. Capital Gümrük; faaliyetlerini hem doğaya hem de çevreye uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Çevrenin korunmasına yönelik hareket ettiğini söyleyebiliriz. Yasal mevzuatlara göre gümrükleme işlemlerini gerçekleştirirken yeşil bir dünya içinde aynı zamanda çalışmaktadır.

Online İşlemler

Capital Gümrük hizmetlerini müşterilerine şeffaf şekilde vermektedir. Gümrüğe dair tüm işlemlerinizi dijital ortamda rahatça takip etmeniz mümkündür. Kullanıcı adı ve şifre belirleyerek sayfamız üzerinden gümrükleme işlemlerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Kalite

Capital Gümrük, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi koşullarına göre hizmet vermektedir. Firmamız devamlı uzman iç denetçilerin denetimine tabii tutuluyor. Böylelikle daima çalışan, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firma olma özelliğimizi kaybetmemiş oluyoruz.

Capital Gümrük Marka Politikası

Ankara’da gümrük müşavirlikleri kapsamında hizmet veren Capital Gümrük’ün en önemli özelliği, marka tescil belgesine sahip olmasıdır. Marka tescil belgesi sayesinde devamlı kendini güncelleyen bir firma olma özelliği kazanmıştır. Genel anlamda Capital Gümrük marka politikalarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Sektörde lider olmayı başarmıştır,
  • Gerçekçi ve uzun süreli başarılara sahiptir,
  • Müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalara imza atar,
  • Vizyon sahibidir,
  • Markalaşmıştır,

Capital Gümrük; sektörde kendini kanıtlamış bir firma diyebiliriz. Gümrükleme işlemlerinin hemen hemen %90’ınını 24 saat içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.

4458 Sayılı Gümrük Kanunu ile onunla bağlantılı yönetmelik çerçevesinde gümrükleme işlemlerini yapıyoruz. Bu sayede gümrük müşavirliği hizmeti veren firmalar içerisinde kısa zamanda Ankara ve çevresinde adımızı duyurduk. Gümrük işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerimizi düşünerek onun firmasının itibarını koruyacak şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz. O yüzden gümrük denetimlerini çok sıkı tutuyoruz. Gümrük denetimlerinde;

  • Muhasebe,
  • Belge,
  • Bilgi kayıtlarını en ince detayına kadar inceleyip, ona göre işlemin yapılıp yapılamayacağına dair onay veriyoruz.

Eşya/araç kontrollerini yaparken herhangi bir hasar ya da evraklarında eksiklik olduğunda müşterilerimizle iletişime geçerek giderilmesi konusunda uyarıyoruz